skip to Main Content

NAUJIENOS

 

Šiuo sudėtingu laikotarpiu klinika siūlo nuotolines vaikų raidos specialistės gydytojos Rimutės Grigelionienės konsultacijas – Skype formatu ar telefonu. Nuotoliniu būdu gydytoja gali konsultuoti Jus įvairiais klausimais, susijusiais su vaiko raida bei miego, maitinimo, emocijų problemomis.

Konsultacijos trukmė – iki 1 val. Konsultacijos apmokėjimas – pagal klinikos kainoraštį per el. bankininkystę.

Jei nutarsite, jog tokia nuotolinė paslauga būtų reikalinga Jūsų šeimai, prašome dėl jos susisiekti su gydytoja tel. +37068610730, darbo dienomis nuo 9 iki 13 val.

Taip pat gali būti teikiamos gydytojo dermatologo, otorinolaringologo (LOR), gastroenterologo, neurologo, alergologo, ortopedo, okulisto, pediatro, pulmonologo, kardiologo nuotolinės konsultacijos (esant būtinybei – klinikoje).

Dėl konsultacijų galima kreiptis klinikos telefonais ar el. paštu.

________________________________________________________________________________________________________________________________

  • Vidurinės ausies slėgio reguliavimo prietaisas „EarPopper“ – modernus būdas išlyginti oro slėgį vidurinėje ausyje ir išvengti medikamentinio ar operacinio serootito gydymo.
  • Elektroninė ausų plovimo sistema yra alternatyva tradiciniam rankiniam ausies plovimui naudojant švirkštą; metalinis švirkštas yra atgyvenusi ausų kanalo plovimo priemonė. Modernios ausų plovimo sistemos dėka, iš išorinio klausos kanalo lengvai, greitai ir efektyviai pašalinama ausies siera, keratinas ir svetimkūniai.
  • Klausos patikra atliekant otoakustinės emisijos tyrimą ir audiometriją.
  • Odos gerybinių darinių (apgamų, karpų, kondilomų, papilomų ir kt.) šalinimas elektrokauteriu.
  • Odos dūrio ir odos lopo su alergenais mėginiai, kraujo alerginai tyrimai.
  • Konsultacijos dėl vaikų elgesio ir raidos sutrikimų, raidos įvertinimo, šlapimo ir lyties organų ligų (naktinio šlapimo nelaikymo, apyvarpės uždegimo, lytinių lūpų suaugimo bei kitų patologijų).

 

Back To Top